poniedziałek, 9 listopada 2009

PoczątekWreszcie się zdecydowałam. Kiedy dowiedziałam się o takiej możliwości zaistnienia w Internecie, prowadzenie bloga wydawało mi się ekshibicjonistyczne i megalomańskie. Nadal tak uważam :)
Nigdy nie podobały mi się "pamiętniczki" zawierające wiersze, opisy nastroju albo bluzgi na polityków. Ale prędko przekonałam się, że w blogach można znaleźć informacje ciekawe, przydatne, nawet ważne. Nie mam w tej chwili dobrego przykładu; to nic, będzie później.
Sama najczęściej korzystam z blogów kulinarnych i w tym właśnie temacie mam aktualnie najwięcej do powiedzenia. Nie chcę jednak definitywnie określać tematyki wszystkich moich tu notatek. Oprócz gotowania, karmienia ludzi i jedzenia cieszy mnie jeszcze tyle innych rzeczy!
Nie zamierzam pisać tu o sobie. To jest - nie bezpośrednio :) W zasadzie to wszystko będzie o mnie, jeśli chcecie koniecznie czytać między wierszami.
Nie będzie o tym, jakie jest życie; każdy ma na ten temat własne zdanie. Ale jeśli mogę porównać życie do oceanu (cóż z tego, że niezbyt oryginalnie?) to jest na nim całkiem ciekawa zatoka ziemskich przyjemności, a nawet - rozkoszy! Zapraszam do niej Wasze łódki, statki i okręty.

3 komentarze:

 1. Witaj w blogowym świecie!
  Będę tutaj zaglądać bardzo często. Piszesz bardzo smakowicie.
  Iw

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglądaj! I komentuj. Dopiero się uczę to wszystko opanowywać i blog nie wygląda jeszcze tak, jakbym chciała, ale materiału do publikacji mam mnóstwo (zdjęcia, przepisy); wszystko czeka na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę fajny blog! Przyjemnie się czyta i smakowicie, a samotny kawaler może się dużo nauczyć. Goraco polecam!!

  OdpowiedzUsuń