czwartek, 17 lutego 2011

Konkurs Foto-sushi

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym portalu sushi-online.pl zorganizowanym przy współpracy ze sklepem internetowym paleczkami.pl. 
Jestem jurorem w tym konkursie :)
(I żałuję, bo sama chętnie wzięłabym udział.)
Konkurs polega na zrobieniu i sfotografowaniu sushi. Zdjęcia umieszcza się w wątku na forum: http://forum.sushi-online.pl/viewtopic.php?f=26&t=342
a regulamin konkursu jest tuhttp://www.sushi-online.pl/konkurs-foto-sushi

Czekamy na Wasze zdjęcia do 18 marca włącznie!!!
POWODZENIA!


Do wygrania świetne nagrody:

Zwycięzca otrzyma zestaw: 2 matki makisu 27 cm, 2 sosy sojowe Yamasa 150ml, wasabi w puszce znakomitej japońskiej marki Kinjirushi 25g i Nori Gold 50 szt.
Zdobywca drugiej nagrody zdobędzie: makisu 27 cm, sos sojowy Yamasa 150ml, wasabi w puszce znakomitej japońskiej marki Kinjirushi 25g, ocet ryżowy Mizkan oraz ryż do sushi Carlose 1 kg.
Trzeci laureat wygra: makisu 27 cm, sos sojowy Yamasa 150ml, wasabi w puszce znakomitej japońskiej marki Kinjirushi 25g i komplet 5 pałeczek.


4 komentarze:

 1. Oj, ja sushi robiłam raz w życiu i nie mam cierpliwośći do zawijania itp.:) Ale chętnie pokibicuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. No, to zapraszam do obejrzenia zdjęć na forum - jest już na co popatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Best Seo Site I Social Bookmarking Post I Sell Directory List I Directory Posting I Blog List I Blog posting I Forum posting I Sell Forum List I PR 01I PR 02 I Add your URL to Google I Add your URL to MSN I Add your URL to Yahoo I Backlinks posting I Keyword Marketing I Facebook wall post I Twitter wall post I Get Real Visitors I USA Visitors I Uk Visitors.http://www.shopseoservice.com

  OdpowiedzUsuń
 4. chętnie bym wziela udzial, ale moj aparat jest do D**Y :(

  OdpowiedzUsuń